مستند من

مکس مقدس به صورت حرفه ای فیلمبرداری زیر آب‌ها را از چند سال پیش شروع کرد و در ساخت چندین مستند مشغول شده‌. آخرین فعالیت او در راستای ثبت بافت و ارزش‌های آب‌های خلیج فارس بود که هدف از ساخت مستند خلیج فارس، نشان دادن مشکلات، زیبایی‌ها، اتفاقات درون آن و… است و به زودی نیز پخش خواهد شد. این مسیر در دریاهای دیگر نظیر اقیانوس هند، هاوایی و… نیز ادامه پیدا کرده و مکس همچنان درحال مستندسازی از دریاهای 5 قاره موجود است. مستندسازی مکس در حوزه دریاها، فقط به این پروژه ختم نمی‌شود و از جمله فعالیت‌های مهم او در این زمینه می‌توان به سریال seven نیز اشاره کرد.

چرا  باید از مستندسازی، حمایت کرد؟

مکس مقدس اکنون در خطه جنوب، در راستای پاکسازی طبیعت، آگاهی‌سازی جامعه محلی و آموزش غواصان متعهد فعالیت می‌کند و یکی دیگر از فعالیت‌های مهم او، ساخت مستندهایی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی است. پروژه‌های مسئولیت اجتماعی (CSR)، امروزه یکی از مهم‌ترین ابزارها برای حفظ انسان‌دوستی و ایجاد ارتباط صمیمی بین انسان‌ها و محیطی که در آن زندگی می‌کنند است. بنابراین قدم برداشتن در راستای مستندسازی از اتفاقات موجود در دریاها، می‌تواند مسئولیتی اجتماعی بر شانه همه ما باشد. 
حمایت می کنم اسپانسر می شوم حمایت می کنم اسپانسر می شوم

اهداف پروژه

  • ترویج اتخاذ شیوه های محلی در نگهداری اکوسیستم
  • توسعه ابزارهای آگاهی متناسب با جامعه محلی
  • حساس کردن جوامع محلی
  • ورود سفیرهای ایرانی به حوزه ساخت تخصصی مستندهای طبیعت در حوزه آب ها
  • تبادل دانش بین نیروهای متخصص کشورهای حوزه اقیانوس ها
  • تبادل فرهنگی بین کشورهای حوزه اقیانوس ها
  • بررسی تأثیر اقیانوس ها روی سبک زندگی افراد حوزه آن
  • ایجاد ارتباطات در کامیونیتی ها (فعال محیط زیست، غواصان، کارشناسان و …)

از حامیان چه درخواستی دارد؟

مکس مقدس دارای یک سری امکانات اولیه برای فیلمبرداری است، آورده او چیزی حدود 30 هزار دلار است اما برای ادامه سفر نیاز به حمایت هر چه بیشتر است، از تهیه بلیط و اقامت تا کمک هزینه برای اجرای این برنامه تخصصی است، لازم به ذکر است او پروژه خود را با هزینه شخصی شروع کرده و در میانه مسیر هر امکانی برای حمایت را می پذیرد.

برای حامی این پروژه چه منافعی وجود دارد؟

پروژه‌هایی با دغدغه‌های زیست محیطی ارزش‌های معنوی برند را در ناخودآگاه مخاطبان بالا می‌برد. چون مستند، یک رکورد بسیار چشمگیر در سطح جهانی است در اخبار و حواشی این مستند، حامی پروژه کامل برندینگ می‌کند. پشت صحنه مستند قابلیت استریم (پخش زنده) و جمع‌آوری دونیشن دارد و در دل آن قابلیت ساخت کمپین‌های مختلفی را به همراه دارد. پروژه پتانسیل شرکت در جشنواره‌های بین‌المللی و فروش در شبکه‌های تخصصی را نیز دارد. برای حامی پروژه زمینه‌های ساخت شعار و دیالوگ تبلیغاتی در بیرون مرزها وجود دارد.