تور غواصی /نوروز ۱۴۰۲/مالدیو

خوب برای من همیشه اولویت با کشورهایی بوده که مجاور دریاها و اقیانوس ها بودن و اولین باری که آمدم  مالدیو برای فیلمبرداری مستندم بود چون به نظر من مالدیو یکی از ده لوکیشن برتر غواصی در دنیاست . اینقدر این منطقه زیباست که من در حال نوشتن این کلمات باز  تو  مالدیو هستم  . خورشید ٫رنگ شن و ماسه ٬موجودات دریایی و همه چیزها از دید من بینظیره و چقدر ما در موردش کم میدونیم .کشوری که بغل دست خودمون هست ولی توجهی بهش نداریم و  فقط ۳ ساعت ۵۰ دقیقه از دبی راه است و ۳۰ روز ویزای فرودگاهی میده و به نظر من هنوز بلیط پروازش معقول است . از تقریبا ۱۹ میلیون رفت و برگشت شروع میشه .

همه مالدیو یک کشور لوکس که برای سفر بهش باید هزاران دلار پول داشته باشی میشناسن ٬نه که اینجوری نباشه چرا اقامتگاه های شبی ۲۰۰۰ دلار هم داره ولی میشه با حداقل ها هم سفر کرد و ازش لذت برد و از این رو که من تا عید تو این منطقه کار دارم و بسیار هم علاقه دارم که عشق و زیبایی که از اینجا گرفتم با بقیه به اشتراک بگذارم تصمیم گرفتم عید امسال تور غواصی برای غواصان حرفه ای و کسانی که تمایل به یادگیری غواصی دارند  برگزار کنم .

این شرایط برای کسانی که غواص نیستند هم باز فراهم هست و میتونم برنامه بریزم که تجربه فراموش نشدنی تو این مدت همگی داشته باشند ولی نباید توقع تور لیدر خشکی از من داشته باشند چون من تخصص و کارم دنیای آبی است.

سرتون رو درد نیارم مدت زمان برنامه ۲فروردین به مدت ۷ شب و ۸ روز  است ولی شماها در هنگام ورود ویزای فرودگاهی ۱ ماه دریافت می کنید .

بعد از این ۸ روز هر شخصی که بخواد میتونه بمونه و من یک هزار تومانی برای راهنمایی بعدش که کجا بره و چقدر هزینه اقامت غیره میشه نخواهم گرفت .

از یکی   از بهترین مجمع الجزایر های مالدیو دیدن میکنیم و میبرمتون بهترین دایو سایت های مالدیو غواصی کنید . هر چی فکر میکنید میبینید مانتا و کوسه نهنگ و انواع ماهی ها

حداقل  ۶ تا دایو میزنیم و تو اقامتگاه های محلی  با صفا اقامت خواهیم داشت

اسم جزیره  که میریم  Dhangethi هست بعد اینکه با پرواز رسیدیم ماله با قایق های تندرو حداکثر ۲ ساعت تو راهیم تا برسیم

اگر غواصی بلد نیستی نگران نباش من اینجا برات دوره میگذارم و اموزش میدم و مدرک خواهی گرفت

 

پس شد ۸ روز اقامت +۶ تا غواصی + صبحانه ها +تجهیزات غواصی +قایق+ترانسفر تمام مسیرهای سفر +  +مالیات ها و تمام هزینه های ورودی + بیمه =۱۳۰۰ دلار +هزینه بلیط به مالدیو و برگشت  و هزینه ناهار و شام  با خودتون است. هر کار اضافه که بتونم انجام میدم تا لذت ببرید

تضمینی با این شرایط تور همچین قیمتی وجود ندارد.

باز اگه این پکیج برات گرونه بهم بگو ببینم چی کار میتونم بکنم

واتساپ یا ایمیل یا هر کجا که راحتی با من در تماس باش

maxmoghadas@gmail.com

+989120363778

دمتون گرم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *